forum.mojacukrzyca.org Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Wrocław- stowarzyszenia diabetyków, poradnie i spotkanie :)
[eve] 

Autor tematu
Wysłany: 23-09-2007, 21:55   Wrocław- stowarzyszenia diabetyków, poradnie i spotkanie :)

Witajcie,

na wstępie witam Was bardzo serdecznie <hełoł> :-D

od niecałego miesiąca choruję na cukrzycę i za kilka dni wracam na studia do Wrocławia. Widzę, że jest tam wiele poradni diabetologicznych ale nie mogę znaleźć w necie żadnych informacji, która cieszy się największą popularnościa, gdzie są najbardziej na czasie, odpowiedzialni lekarze. Pomyślałam, że może podzielibyśćie sie swoimi doświadczeniami, wiedzą na ten temat.

Druga sprawa: czy w naszym mieście są może jakieś stowarzyszenia cukrzyków, spotkania itp?

Trzecie: czy możecie polecić lekarza ogólnego. Mój lekarz w Płocku mówił że to bardzo ważne mieć dobrego lekarza ogólnego który ma pojęcie o cukrzycy.

Czwarte ostatnie żeby Was nie zamęczyć: to może zorganizujemy jakieś spotkanie we Wro? 8-)

Czekam z niecierpliwoscia ;-)
Ostatnio zmieniony przez [eve] 23-09-2007, 21:56, w całości zmieniany 1 raz  

Aguś 

Słodki staż: 25.10.2005
Typ cukrzycy: Typ 1
Leczenie: Peny
Insulina: NovoRapid
Insulina 2: Lantus
Glukometr: Microdot
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 23-10-2007, 13:19   

Hejka!

Ja chodze do poradni przy pl. Dominikanskim. Nawet fajnie, choc z powodu wojazy i ogolnego braku czasu chyba ponad rok juz nie bylam. 071 369 90 52 to tel do nich. Stowarzyszenia pewnie jakies sa, ale jak znam zycie to naleza do nich ludzie wiekiem nieco bardziej zaawansowani. Moj ogolny na cukrzycy zna sie malo, ale recepty wypisuje dobrze :-D .

Co do spotkania, to mielismy kolejne pod koniec lipca, wiec moze faktycznie mozna sie znow tematem zainteresowac. Pozostajemy w gadulcowym kontakcie tez, wiec pisz.

Pozdrowionka!

Indiaa 

Wysłany: 24-10-2007, 16:56   

Witam :)
To mój pierwszy post tutaj. Sama cukrzykiem nie jestem, ale niedawno zachorował mój chłopak i od tamtego czasu regularnie odwiedzam i czytam to forum.
A skoro teraz mogę i pomóc, to pomogę.

Jest we Wrocławiu coś takiego jak Centrum Edukacji Diabetologicznej.
Bardzo fajne miejsce, gdzie za darmo można skonsultowac się z dietetykami i lekarzami. Podaję adres; może się przyda :)

http://www.wromed.info.pl...abetologia.html

Pozdrawiam

Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu