forum.mojacukrzyca.org Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Ginekolog - Szczecin, Police
Słodka Madzia 

Słodki staż: 17.05.2012
Typ cukrzycy: Typ 1
Leczenie: Peny
Insulina: NovoRapid
Insulina 2: Insulatard
Glukometr: OneTouch Select Mini
Autor tematu
Wysłany: 03-07-2012, 21:02   Ginekolog - Szczecin, Police

Czy któraś z koleżanek może mi podpowiedzieć gdzie mamy w okolicy dobrego ginekologa? Cukrzycę zdiagnozowano u mnie stosunkowo niedawno. Nie staraliśmy się od tego czasu z mężem o dzidzie, a tu masz dziś rano teścik zrobiony - wynik pozytywny, potem z ciekawości ok godziny 18 kolejny - i wynik znowu pozytywny. Jutro jadę do laboratorium żeby potwierdzić jeszcze z krwi. I tu mam jeszcze pytanko, kolejną wizytę u mojego diabetologa w Policach mam dopiero 23 lipca, czy dzwonić i przesuwać wizytę na termin wcześniejszy? Jestem w tym kompletnie zielona, pomóżcie kobiety :)

siemka21 

Słodki staż: 1987
Leczenie: Pompa
Glukometr: Accu-Chek Nano
Pompa: Paradigm 722
Wysłany: 03-07-2012, 23:08   

Ja bym na Twoim miejscu przesuneła wizyte na wczesniej jesli jest to mozliwe . Cukry moga zaczac Ci szalec i ogolnie chyba lepiej zeby diabetolog Ci wyjasnił wszystko bo najwazniejsze to miec dobre cukry . Zapytaj dziewczyn w watku ktore sa w ciazy napewno Ci pomoga .

Izabela 23 
Izabelka

Słodki staż: 1996
Leczenie: Pompa
Insulina: Humalog
Glukometr: Contour Link
Pompa: Paradigm 715
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 04-07-2012, 05:57   

Przede wszystkim: GRATULACJE :)
Też bym przesuneła wizyte, najszybciej jak się da. Będziesz spokojniejsza.

Joasia1987 

Słodki staż: od 1995
Insulina 2: Lantus
Glukometr: Accu-Chek Active
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 01-09-2012, 11:32   

Madziu,a do jakiego lekarza chodzisz w Polichach ? ;)

Słodka Madzia 

Słodki staż: 17.05.2012
Insulina 2: Insulatard
Glukometr: OneTouch Select Mini
Autor tematu
Wysłany: 01-09-2012, 12:36   

Joasia1987 jeżeli chodzi o diabetologa to leczę się u dr Molędy - niesamowity człowiek, jak się dowiedział o mojej ciąży, to od razu sam zaproponował mi pompę. Super fachowiec, dobrze tłumaczy i ma odpowiedź na każde moje pytanie. Do gina chodzę do poradni przy szpitalu na siedleckiej w Policach. Ponoć nie przyjmują nowych pacjentek, ale jeżeli powiesz, że masz cukrzycę, to nie powinno być problemu. Powiem Ci, że nie podam Ci nazwisk lekarzy, bo tu przyjmują we wtorki i w czwartki, różnie bywa, jest chyba 6 lekarzy i możesz trafić różnie, nie prowadzi Cię jeden ginekolog, ale ja jestem zadowolona i moja koleżanka, która na dniach ma cc również - profesjonaliści.

pozdrawiam

Joasia1987 

Słodki staż: od 1995
Insulina 2: Lantus
Glukometr: Accu-Chek Active
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 01-09-2012, 15:39   

Dzięki za info :) Zapewne w przyszłości będę szukała DOBREGO ginekologa ;-)

[ Dodano: 29-09-2012, 14:15 ]
Hej dziewczyny, a mogłybyście polecić jeszcze jakiegoś dobrego ginekologa - kobietę - prowadzącą ciąże cukrzyków ??? Chodzi mi o to żeby przedewszystkim lekarz miał pojęcie o cukrzycy i doświadczenie, bo pójść do pierwszego lepszego gina to masakra. No i najlepiej, żeby to była kobieta :)

Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu