To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.mojacukrzyca.org
Forum portalu mojacukrzyca.org

Cukrzyca typu 2 - Lęki, które mnie dopadły .......

jasona - 22-03-2010, 16:40

K@rol napisał/a:
Czesława Kupś napisał/a:
zakopałyśmy topór wojenny.

to Wy na wojnie były???

I to o mnie chyba, bo ja moim postem zaczęłam :-D :-D

Iwcia5 - 22-03-2010, 18:47

Czesława Kupś napisał/a:
Najpaskudniejsza choroba to chyba hemoroidy...
Ani samemu obejrzeć, ani znajomym pokazać.

:hah: :hah: :hah: :hah: :hah: :hah: :hah:

[ Dodano: 22-03-2010, 18:51 ]
Czesława Kupś napisał/a:
zakopałyśmy topór wojenny.

:-D :-D :-D :-D :-D

Raczej,wypaliłyśmy fajkę pokoju :-D :-D :-D :-D :-D :-D

[ Komentarz dodany przez: mk: 22-03-2010, 19:03 ]
Poprawiono cytowanie.

wojtas71 - 22-03-2010, 22:29

Jakie wojny ? jakie topory ? Weśta dziołuchy przestańta, piszta lepiej, ale o lękach to raczej nie tylko o czymś wesołym :-D :-lol :-] :D
Wili - 22-04-2010, 20:02

witam a jutro Czesia jestes wielka

[ Dodano: 22-04-2010, 20:13 ]
Czesia wróc na strone nie pal fajki pokoju Jestes wielka napisz wiecej to ja chciałem pomocy.Miałem przełom i dzis nioe czuje się dobrze mnie nie tylko słodycz dobija ale nadcisisnienie , choroba więcowa, kręgosłup druga operacja?? Ale żeby nie wnusia to może.......???

LAKRIMA - 27-04-2010, 18:00

Wili napisał/a:
Czesia wróc na strone nie pal fajki pokoju Jestes wielka napisz wiecej to ja chciałem pomocy.Miałem przełom i dzis nioe czuje się dobrze mnie nie tylko słodycz dobija ale nadcisisnienie , choroba więcowa, kręgosłup druga operacja?? Ale żeby nie wnusia to może.......???

Witam serdecznie.

Dawno mnie nie było (wyjazd), ale już jestem.
Dzięki Wilii za Twój zew, hihiii!, swój zawsze ciągnie do swego . . .

Mam nadzieję, że czujesz się nieco lepiej. Co z Twoim kręgosłupem?, jeśli mogę zapytać.

[ Komentarz dodany przez: mk: 27-04-2010, 20:18 ]
Poprawiono cytowanie.

Wili - 10-11-2010, 11:57

A coz tak tu cicho i spokojnie.Czyzby wszyscy sie obrazili.
Mariola600 - 11-11-2010, 01:58

Wili przeczytałam teraz po raz pierwszy ten wątek i ? ...pytanie do Ciebie ...bierzesz dalej metformax ?.
Wili - 11-11-2010, 14:25

Biore dwa razy dziennie. A przepisano mam 3 x zapominam brac w południe
Mariola600 - 14-11-2010, 23:39

Nie mam zielonego pojęcia w temacie tabletek w T2 . Te , które miałam przepisane :
3 x dziennie po 1 szt (metformax,glukobay,avaron ) puściłam w zapomnienie. Ale to dłuższa i bardzo przykra dla mnie historia . Innym razem :) .

Na temat metformaxu ....
Spotkałam się już kilkakrotnie z wypowiedzią ,że ta tabletka wywołuje stany lękowe, depresyjne u mężczyzn. Koledzy , którzy zmienili metformax na inny pozbyli się się tych dolegliwości . Metformax jest przepisywany po to, aby zmniejszyć apetyt(między innymi) .
Czytałam Twoje posty ....i chcę , żądam uśmiechu od Ciebie ! :) .

słodziutkie buziaki M.

Torped - 15-11-2010, 10:00

Ja biorę Metformax od września i nie zauważyłem, ani depresji, ani lęków, ani tym bardziej zmniejszenia apetytu :)
Kate - 03-12-2010, 16:31

Torped ... ja też czytałam Twoje posty i żądam ( czytaj: bardzo ładnie proszę) uśmiechu od Ciebie :)
eeeewa - 28-12-2010, 23:26

Witam serdecznie, jestem nowa na tym forum ale również pełna lęków. Nie radzę sobie z moją chorobą, usiłuję to zepchnąć w niebyt.
Zaczęłam leczenie 2 lata temu, przerwałam je po kilku miesiącach i od dwóch miesięcy leczę się znowu.
Idzie mi to z wielkim trudem. Nie przestrzegam diety tak do końca, z lekami też różnie bywa.
Nie wiem czy dam sobie radę.

faustyna - 28-12-2010, 23:49

eeeewa, Witaj.Dasz sobie radę musisz dać jak my wszyscy.Trzymam kciuki.Głowa do góry i weź się za siebie,powodzenia.
Spinka86 - 29-12-2010, 00:20

ta dieta to nie jest jakaś straszna, mnie osobiście dużo nowych pomysłów na jedzenie z tą dietą przyszło, nawet nie wiedziałam jaki może być dobry pieczony indyk w bananach :D mój zdrowy facet go po prostu połknął i pytał co tak mało :P