To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.mojacukrzyca.org
Forum portalu mojacukrzyca.org

Insuliny i inne leki - cukrzyca typ I+ Euthyrox+ Betaloc ZOK

palkers - 31-10-2013, 17:54
Temat postu: cukrzyca typ I+ Euthyrox+ Betaloc ZOK
Witam, byłam ostanio skierowana do szpitala z powodu częstych tachykardii i duszności tam zalecona przyjmowanie właśnie betablockeru oraz skierowano do poradni endokrynologicznej gdzie lekarz zalecił Euthyrox 25 biore te leki codziennie, i wkurzaja mnie to co dzieje sie z cukrami sa wysokie a tak jakby organizm nie bardzo reagował na insuline. co o tym myslicie?
Aga2010 - 31-10-2013, 19:48

Witaj Nie wiem czy cos w tym jest ale moja corka tez bierze Euthyrox i musze przyznac ze na poczatku mialam takie samo wrazenie W pierwszych tygodniach przyjmowania cukry strasznie szalaly ale po jakims czasie unormowalo sie wszystko To ciekawe-czy ktos tez tak ma??
Mamajka - 01-11-2013, 14:58

U mojej Majki cukry najpierw poszły w górę - ok 14 dni a potem zaczęły spadać. Musiałam nieźle zejść z bazy i przeliczników :-roll Po dwóch latach nadal pełna remisja...Aż sama jestem zdziwiona, czy ten lek jakoś wpływa na obniżenie cukrów. W każdym razie unormowało się wszystko i myślę, że u Ciebie palkers powinno być podobnie. Daj sobie po prostu trochę czasu - jeśli stwierdzisz, że to trwa jednak zbyt długo to warto chyba poradzić się lekarza.
palkers - 01-11-2013, 15:58

jezeli jutro bedzie to samo co dzisiaj to udam sie do szpitala. nic nie jem od 12 i nie moge zbic cukru poniezej 300 tak jakby zero reakcji na insuline.. poszło juz ze 30 jednostek pompa na 170% i nic normalnie do obiadu starczło mi 4 jednostki...